Forum Walka duchowa Strona Główna Walka duchowa
katolickie forum dla osób wierzących, niewierzących, poszukujących, wątpiących, zagubionych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy     GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A gdyby tak rzucić all i wyjechać na Duchową Wyprawę Życia?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Walka duchowa Strona Główna -> Pomoc, akcje charytatywne / Potrzebuję pomocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kermitza8a
Gość





PostWysłany: Śro 15:11, 01 Maj 2019    Temat postu: A gdyby tak rzucić all i wyjechać na Duchową Wyprawę Życia?

A gdyby tak rzucić wszystko na jakiś czas i wyjechać nie w Bieszczady, a na Duchową Wyprawę Życia?


Nie w ucieczce przed otaczającym światem, nie przed pracą/obowiązkami/szkołą, lecz po to by odkryć Siebie na nowo!


Pomysł na Duchową Wyprawę Życia pojawił się znienacka podczas tegorocznych rekolekcji i gdyby nie one - sam nie wiem - czy byłbym wśród Was Kochani podczas Świąt Wielkiej Nocy.


Pojawiła się jednak nieopisana siła i moc, wiara, że wszystko się uda. Bóg umacnia mnie w tym każdego dnia - rano, wieczór, we dnie, w nocy.


"Plan pielgrzyma" nie jest do końca domknięty, bo jak to się mówi: "wszystko się może zdażyć...". Ufam jednak, że z Bożą i Waszą pomocą uda mi się wykonać wszystkie etapy, które dość realistycznie sobie założyłem. Z Bożego (tak ufam) zamierzenia plan ten wygląda następująco:


I ETAP (plus/minus gdzie będą się znajdować moje przystanki na trasie):

- wyprawa do rodzinnej parafii (3dni)

- m.in. modlitwa o boże błogosławieństwo w Parafii św. Krzysztofa w Tychach oraz wizyta u Ojców Franciszkanów w Katowicach (3dni)

- Jasna Góra - Częstochowa - Siewierz (4dni)

- Oświęcim - Wadowice (3dni)

- Kalwaria Zebrzydowska - Kraków - Gorlice (7dni)

- Zakopane + Tatry - Ludźmierz (5dni)

- Bielsko-Biała - Żory - Ostrawa (4dni)

- Ķłodzko - Wałbrzych - Świebodzin (3dni)

- Leszno - Września - Licheń Stary (3dni)

- Gniezno - Toruń - Sieradz (4dni)

- Skierniewice - Warszawa - Radom (7dni)

- Puławy - Szczytno - Olsztyn (4dni)

- Morąg - Malbork - Gdańsk (4dni)

- Tuchola - Bydgoszcz - Piła (3dni)

- Stargard - Szczecin (3dni)

- Msza Św. dziękczynna


Możliwe (Daj Boże!), że ten etap przedłuży się z 2 miesięcy - przy zdrowiu i o łasce - do 3 miesięcy...


II ETAP (kolejne 2 miesiace):

- Dania, Niemcy, Austria

- Włochy, Watykan

- Ziemia Święta

- Francja

- Hiszpania, Portugalia


III ETAP (na etapie bardzo wstępnych przygotowań)

- Meksyk


Możecie być częścią mojej pielgrzymki. Wasze datki i pomocna dłoń, wspomogą mnie w tych ważnych chwilach refleksji, ale zdecydowana większość zostanie przeznaczona na wsparcie lokalnych Kościołów, na intencje mszalne za szczęśliwą podróż, za Was i za tych którzy tu być nie mogą, a chcieliby być razem ze mną w tej wspaniałej, wielkiej wyprawie.


Szczęść Boże!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Walka duchowa Strona Główna -> Pomoc, akcje charytatywne / Potrzebuję pomocy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.
Regulamin